Aktivity společnosti Codatrans s.r.o. jsou pokračováním dlouholetých aktivit jednatele společnosti v oblasti spedice, přepravy zboží a přepravy služeb, expresní přepravy a kurýrních služeb. V této oblasti Vám můžeme nabídnout kompletní převzetí starostí o Vaše přepravy, jednorázové přepravy nebo optimalizaci Vaší současné logistiky.

Díky široké síti vybudovaných kontaktů a využívání moderních technologií vám nabízíme spolehlivé a dostupné spediční služby.

Klademe důraz na spolehlivost, flexibilitu a především efektivitu spedice a přeprav. Našim novým i dlouholetým partnerům nabízíme veškeré služby spojené s přepravou zboží, které poskytujeme za dostupných podmínek a s osobním přístupem.

V přípdě zájmu můžeme vaše zboží uskladnit.

Naše nabídka zahrnuje taktéž pojištění nákladu proti všem rizikům. Pojištění je výhodné, naše společnost spolupracuje s předními českými i zahraničními pojišťovnami, takže jsme schopni vám zaručit ty nejlepší ceny.

Naši zákazníci mohou taktéž využít celní deklarace. Zastupujeme vás při celních procedurách a vystavíme vám veškerou pořebnou dokumentaci.

Neexistuji problémy, jen řešení.

Petr ChvostekMajitel